• امروز : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 22 April - 2024
امروز 0
5

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

  • کد خبر : 10235
  • ۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۰:۲۵
Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها به گزارش اپست به نقل از انجگت،انتظار می‌رود اولین رویداد Unpacked سامسونگ در سال ۲۰۲۴ در آستانه نمایشگاه CES، خانواده جدیدی از گوشی‌های گلکسی را در کنار سرمایه‌گذاری بزرگ روی هوش مصنوعی آغاز کند. این شامل سه نسخه از S24 با یک تراشه […]

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

به گزارش اپست به نقل از انجگت،انتظار می‌رود اولین رویداد Unpacked سامسونگ در سال ۲۰۲۴ در آستانه نمایشگاه CES، خانواده جدیدی از گوشی‌های گلکسی را در کنار سرمایه‌گذاری بزرگ روی هوش مصنوعی آغاز کند. این شامل سه نسخه از S24 با یک تراشه جدید، دوربین های بهبود یافته و موارد دیگر است.

فروشگاه زیبایی سبز

و در حالی که ما برای دیدن محصولات اضافه شده به خط هدفون یا تبلت خود شرط  نمی کنیم، سامسونگ اغلب یک یا دو سورپرایز را برای عرضه های بزرگی مانند این برنامه ریزی کرده است.

او گفت یکی از مهمترین کارهایی که ما هر روز انجام می دهیم برقراری ارتباط است، اما اگر به زبان دیگری صحبت نکنیم، ممکن است احساس ناامیدی کنیم. برای مثال، هنگام سفر به خارج از کشور و استفاده از یک برنامه اشتراک گذاری، ممکن است برقراری ارتباط دشوار باشد. بلکارد گفت: «ما هیجان زده هستیم که راه حلی را با ارائه ترجمه صوتی بی‌درنگ در حالی که در حال مکالمه هستید، ارائه دهیم.»

اگر با شخصی صحبت می کنید که به زبان دیگری صحبت می کنید، S24 می تواند ترجمه های زنده را در یک تماس “هم به صورت شفاهی و هم روی صفحه” ارائه دهد.

اکنون، ما در حال تماشای ویدیویی از استفاده از این ویژگی بین یک انگلیسی زبان و یک اسپانیایی زبانی هستیم که در حال رزرو در یک رستوران است. بین هر جمله چند مکث وجود دارد، اما من آن را تا ویدیو بیان می کنم. با این حال، دستی‌های من را که قبلاً پیوند داده‌ام، بررسی کنید تا ببینید چگونه برای من کار می‌کند.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

بلکارد می گوید، ترجمه ها روی دستگاه پردازش می شوند، بنابراین اطلاعات امن باقی می مانند. S24 همچنین تنظیمات زبان شما را به خاطر می‌سپارد تا مجبور نباشید به دنبال زبان مناسب باشید. “ترجمه زنده بدون توجه به نوع تلفنی که طرف مقابل استفاده می کند، حتی تلفن ثابت، کار می کند.”

همچنین یک ویژگی مترجم وجود دارد که به خواندن و نمایش آنچه شما و شخصی در کنارتان می‌گویید و ترجمه زبان‌های مختلف کمک می‌کند. ما دوباره در حال تماشای یک نسخه نمایشی از پیش ضبط شده از این ویژگی در عمل هستیم و دوباره کاملاً… رباتیک به نظر می رسد؟

بله، ما توانستیم ترجمه زنده را در طول یک تماس آزمایش کنیم، اما نه برای مکالمات حضوری، که ممکن است مورد استفاده ارزشمندتر باشد.

ترجمه ها نیز در صفحه کلید سامسونگ تعبیه شده اند تا به شما در ترجمه کلمات و عبارات در حین تایپ کمک کنند. اکنون در حال دریافت نسخه نمایشی زنده از قابلیتی به نام Chat Assist هستیم

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

بلکارد روی صحنه از شخصی که او به عنوان «هیجین» معرفی می کند استقبال می کند تا این را نشان دهد. او توضیح می دهد که چگونه به دوست اسپانیایی زبانش در مورد حضور در Unpacked در سن خوزه پیام داده است.

توجه به این نکته مهم است که Chat Assist فراتر از وظایف ترجمه است.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

وقتی هیجین روی دکمه ترجمه در پنجره Chat Assist ضربه زد، مکالمه بین او و دوستش به زبان اسپانیایی و انگلیسی در همان حباب ها ظاهر شد. سپس پیامی را به زبان انگلیسی در قسمت ورودی تایپ می کند و به سرعت به اسپانیایی ترجمه می شود. حالا، اگر به نظر آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که گوگل نسخه ای از آن را در تلفن های پیکسل ارائه می دهد و سال ها این کار را انجام داده است.

همچنین، در حالی که ویژگی‌های ترجمه بسیار ساده هستند، در حالی که منتظر می‌مانید دستگاه زبان‌ها را پردازش کند، کمی تأخیر ایجاد می‌کند.

«این تنها یکی از راه‌هایی است که جدیدترین نوآوری‌های ما می‌تواند به شما کمک کند در ارتباط باشید، زیرا موانع زبانی نباید ما را از ارتباط با یکدیگر باز دارد، درست است درو؟» هیجین گفت و صحنه را به بلکارد برگرداند.

همچنین می توانید از Chat Assist برای ارسال مجدد پیام های خود به سبک های مختلف مانند حرفه ای، گاه به گاه یا حتی … شکسپیر استفاده کنید. بسیار خوب، باید اعتراف کنم که آخرین به نظر سرگرم کننده است.

همچنین می‌توانید از طریق صفحه‌کلید سامسونگ، آهنگ‌ها را در یادداشت‌ها، چت‌ها و سایر برنامه‌ها تغییر دهید.

کمک صدا خوب است، حتی اگر از آن فقط برای جلوگیری از ارسال پیام بیش از حد عصبانی استفاده کنید.

بلکارد گفت: «ما همچنین برقراری ارتباط در حین رانندگی را آسان‌تر می‌کنیم»، و افزود که می‌توانید از هوش مصنوعی در Android Auto برای خلاصه‌سازی خودکار به‌روزرسانی‌های پیام‌های گروهی استفاده کنید، «بنابراین می‌توانید در عین تمرکز در تماس باشید. در جاده.”

Android Auto می‌تواند پاسخ‌ها یا اقدامات مرتبطی را پیشنهاد دهد که می‌توانید بدون لمس زیاد صفحه‌نمایش، آن‌ها را فعال کنید. تنها با یک ضربه می توان بیشتر این اقدامات و پاسخ ها را فعال کرد.

هر چیزی که استفاده از هندزفری دستگاه را در حین رانندگی آسان‌تر کند، همیشه خوب است.

Blackard دوباره به Heejin اشاره می کند، کسی که بازگشته است تا در مورد اینکه چگونه Galaxy AI می تواند به بهره وری کمک کند صحبت کند. هیجین در مورد سخنرانی ها و جلسات صحبت می کند و اینکه چگونه می توانند از رونویسی های ضبط شده بهره ببرند.

برنامه ضبط کننده گفتار بومی در گوشی های سامسونگ مدتی است که توانایی انجام رونوشت گفتار به متن را به چند زبان مختلف دارد، اما اکنون می تواند خلاصه ای از آنچه گفته شده را نیز ایجاد کند.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

من واقعاً می خواهم این ویژگی رونویسی را امتحان کنم. این کاری است که اپلیکیشن Pixel Recorder برای مدتی قادر به انجام آن بوده و یکی از ابزارهای هوش مصنوعی است که من بیشتر از همه از آن استفاده می کنم.

Heejin اکنون در مورد یادداشت برداری و اپلیکیشن Samsung Notes با قابلیتی به نام Note Assist صحبت می کند. او یادداشتی را که در مورد یک پروژه تیمی گرفته بود می‌آورد و صادقانه بگویم که این یک آشفتگی درهم است. سپس روی دکمه ای ضربه می زند و گزینه ای را برای قالب بندی مجدد سند انتخاب می کند. در کسری از ثانیه، یادداشت ها با سرصفحه و نقطه گلوله قرار می گیرند. او انگشت خود را به طرفین کشید تا سبک‌ها و الگوهای دیگر را نیز با طرح‌های رنگی متفاوت ببیند. این زیباست، من آن را دوست دارم.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

هیجین از Note Assist نیز برای خلاصه کردن یادداشت های خود استفاده کرد. آن چیزی که به نظر می‌رسید چند نکته مرتبط را از خط‌نوشته‌های او بیرون کشید و آنها را در گلوله‌ها به خوبی نشان داد.

از سوی دیگر، این ویژگی خلاصه‌سازی یکی از متداول‌ترین توانایی‌های هوش مصنوعی است. این در حال حاضر از مواردی مانند ChatGPT، Bard، و غیره در دسترس است، بنابراین برای من جذابیت زیادی ندارد.

Blackard بازگشته است تا در مورد اینکه چگونه “چشم اندازش برای هوش تلفن همراه به همین جا ختم نمی شود” و اینکه با شرکای خود کار می کند تا هوش “بهترین در کلاس” را به تلفن های شما بیاورد صحبت کند. اکنون در ویدیویی که بلکارد به تازگی آن را معرفی کرده است، نمای یک قلم S Pen را می بینیم.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

“به آینده خوش آمدید” صدایی بی وقفه در موسیقی پس زمینه تکرار می شود. اسلایدی که نشان‌های سامسونگ و گوگل را نشان می‌دهد روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود.

هیروشی لاکهایمر از گوگل به TM Roh روی صحنه می‌پیوندد تا جزئیات همکاری خود را در هوش مصنوعی بیان کنند. Roh گفت: «امروز، ما روش جدیدی را برای جستجو معرفی می‌کنیم که بهترین نوآوری گوگل را که در سری گلکسی اس ۲۴ انجام شده است، می‌برد.

مطالب خواندنی :  گزارش: درآمد سامسونگ در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ رکورد زد

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

روه آن را به لاکهایمر می‌دهد، که در اینجا جزئیات را توضیح می‌دهد. لاکهایمر پس از تبریک به Roh بابت راه‌اندازی سری S24، درباره نحوه همکاری این دو شرکت روی به‌روزرسانی‌های Messages و Android Auto صحبت می‌کند. او همچنین مدل Gemini AI گوگل و همچنین همکاری چند ساله با سامسونگ را برای آوردن هوش مصنوعی به دستگاه ها مطرح می کند.

لاکهایمر اکنون توضیح می‌دهد که چگونه جستجو حوزه مهمی است که در آن می‌توان هوش مصنوعی را برای کمک به مردم برای یافتن آنچه به دنبالش هستند به کار برد، و او معاون جستجوی گوگل کتی ادواردز را روی صحنه می‌آورد. او کارهایی را که «جستجو» توانسته انجام دهد، از جمله پرس و جوهای چندوجهی و غیر متنی را خلاصه می کند.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

که اکنون توضیح می‌دهد که چگونه، وقتی از تلفن خود استفاده می‌کنید و در چیزی غوطه‌ور هستید، جستجو کردن چیزی که با آن برخورد کرده‌اید می‌تواند مختل کننده باشد. ادواردز Circle را به جستجو معرفی می کند، که روشی جدید برای جستجوی چیزهایی است که در تلفن خود می بینید.

برای هر کسی که در خانه ردیابی می‌کند، در حالی که بیشتر ویژگی‌های هوش مصنوعی سامسونگ روی دستگاه اتفاق می‌افتد، Circle to Search بر اساس ضرورت به اطلاعاتی از ابر متکی است زیرا توسط Google ارائه می‌شود.

همچنین، در حالی که کلیپ های سامسونگ کار این ابزار را با S-Pen نشان می دهند، می توان آن را به سادگی با برجسته کردن چیزی با انگشت خود استفاده کرد.

ادواردز مثالی از کسی می‌زند که ممکن است بخواهد به دنبال چیزی باشد که یک سازنده در ویدیوی خود پوشیده است و سازنده لباس او را به اشتراک نگذاشته است. به جای نیاز به گرفتن اسکرین شات از ویدیو و انجام جستجوی تصویر، فقط می توانید به مدت طولانی پایین صفحه را فشار دهید و فقط لباس را حلقه بزنید و خیلی سریع نتایج و لیست خرید موردی را که انتخاب کرده اید دریافت کنید.

ادواردز گفت: «وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید انگشت خود را به سمت چپ بکشید و دقیقاً به همان جایی که شروع کرده‌اید، برگشته‌اید. او مثال دیگری از جستجوی عکس‌های کوردوگ در حالی که در شبکه‌های اجتماعی پیمایش می‌کند، می‌آورد. می توانی بپرسی

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

می توانید دور کوردوگ بچرخید و سؤالات بعدی عمیق تری بپرسید، مانند “چرا اینها اینقدر محبوب هستند؟” به عنوان مثال، و توضیحی در مورد دلیل آن دریافت کنید.

در عمل، Circle to Search مانند ترکیبی بین یک نوار جستجوی سنتی و برنامه Google Lens برای درخواست‌های بصری بیشتر عمل می‌کند.

ادواردز گفت: “این همه از طریق درک عمیق گوگل از اطلاعات در اشکال مختلف آن امکان پذیر است.” او گفت: «گوگل مدت‌هاست که متعهد به حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما بوده و Circle to Search با در نظر گرفتن حریم خصوصی طراحی شده است. فقط بخشی از تصویری که حلقه زده اید برای جستجو استفاده می شود. ادواردز اکنون در حال اجرای یک دمو زنده است.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

ادواردز پس از اینکه دوستش میشل از او می‌پرسد آیا در آن منطقه وجود دارد یا خیر، به دنبال فروشگاه‌های دست‌فروشی در کامدن می‌گردد. او مدت زیادی دکمه هوم را فشار داد و فقط متن پیام را حلقه زد تا آن کلمات را در موتور جستجو اجرا کند.

طبق معمول، یک سلب مسئولیت حریم خصوصی دریافت کردیم که می‌گوید Circle to Search فقط به بخش‌هایی از عکسی که شما برجسته کرده‌اید نگاه می‌کند، نه کل تصویر را.

گوگل نتایج را در فروشگاه‌های اقلام غیرمعمول در کامدن برمی‌گرداند که به طرز شگفت‌آوری هوشمند است. ادواردز شورت یوتیوب را بالا می‌آورد و یک صندلی آویزان را در یک ویدیو پیدا می‌کند. از آنجایی که او دقیقاً نمی‌داند اسم آن چیست، دکمه هوم را برای مدت طولانی فشار می‌دهد و دور صندلی می‌چرخد و نتایج خرید مبلمان را دریافت می‌کند.

ادواردز می‌گوید: «با Circle to Search، قدرت هوش مصنوعی Google صرفنظر از اینکه در کجای تلفن خود هستید، فقط یک فشار است. Circle to Search در هر سه مدل گلکسی S24 که امروز عرضه می شوند در دسترس خواهد بود. اضافه می کنم که در پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو نیز در دسترس خواهد بود.

ادواردز را ترک می کند و صحنه را به بلکارد برمی گرداند. او می گوید Circle to Search تجربه جستجوی گوشی های هوشمند را «انقلابی» خواهد کرد.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

با این حال، من مطمئن نیستم که نتایج Pinterest چقدر مفید خواهد بود. احساس می‌کنم هر بار که تصویری از Pinterest پیدا می‌کنم، هیچ ابرداده یا اطلاعات اضافی برای جمع‌آوری وجود ندارد.

بله، S24 می تواند کارهای جدید زیادی انجام دهد، اما امنیت و حفظ حریم خصوصی همچنان بسیار مهم هستند. Blackard می گوید می توانید انتخاب کنید که داده های خود را فقط در دستگاه پردازش کنید، در حالی که داشبورد حریم خصوصی می تواند به شما نشان دهد که چه برنامه هایی به انواع مختلف داده های مربوط به شما دسترسی دارند. بلکارد می افزاید: «بیشتر ما چندین دستگاه به یکدیگر متصل داریم» و به همین منظور، او می گوید Knox Matrix سامسونگ رمزگذاری سرتاسری را بین دستگاه های گلکسی ارائه می دهد.

بلکارد از صحنه خارج می شود و ویدیوی دیگری شروع به پخش می کند. عکس‌های نزدیک نزدیک از چیزی که شبیه آرایه دوربین S24 Ultra است دریافت می‌کنیم و کلمه «راه جدید برای ایجاد» روی صفحه ظاهر می‌شود.

بله، اکنون به بخش هوش مصنوعی مولد ارائه می رسیم.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

دکتر حمید شیخ، معاون تصویربرداری هوشمند سامسونگ روی صحنه می‌رود و تارا رائل، متخصص محصولات را برای صحبت در مورد دوربین‌های S24 به همراه می‌آورد.

رائل چند دموی نشان داد که چگونه دوربین های تله فوتو به نزدیک شدن چهره اجراکنندگان در کنسرت حتی از صندلی های دور کمک می کند.

در مورد اینکه چگونه دوربین های S24 Ultra نه تنها «فیلم های حماسی، بلکه عکس نیز» تولید می کنند صحبت کند. و یک ویدیوی دیگر شروع به پخش می کند، این بار مردم را در یک موزه هنری نشان می دهد.

بنابراین ممکن است طرفداران سامسونگ بلافاصله متوجه شوند که لنز زوم S24 Ultra نسبت به قبل دسترسی کمتری دارد. اکنون این زوم اپتیکال ۵ برابری به جای ۱۰ برابر مانند S23 Ultra است.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

بسیاری از مردم برای گرفتن عکس از مونالیزا تلفن هایشان را روشن کرده اند، و یک شخصیت می پرسد “چگونه انتظار دارند که از تمام راه های بازگشت به آنجا عکس های خوبی بگیرند؟” یک نفر در پشت جمعیت ظاهر می شود و یک S24 Ultra را به بالا می آورد.

S24 Ultra دارای دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی و زوم اپتیکال ۵ برابر برای تولید تصاویر با زوم واضح تر است. مجسمه‌ها و نقاشی‌های دیگر موزه نیز نیاز دارند که عکس‌هایشان با S24 Ultra گرفته شود. من حدس می‌زنم این بهتر از یک مدیر اجرایی دیگر است که در مورد مشخصات به من می‌گوید.

اما سامسونگ می‌گوید S24 Ultra هنوز هم می‌تواند زوم «کیفیت اپتیکال ۱۰ برابر» را ارائه دهد که با استفاده از پیکسل‌بندی و برخی بهبودهای مبتنی بر هوش مصنوعی به آن دست می‌یابد.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

به نقاشی دیگری می رویم که موضوع آن می گوید “تشویق را نگه دارید، چیزهای بیشتری وجود دارد.” این ویدیو اکنون در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی می تواند به بهبود تصویر در حال پرواز کمک کند، چیزهایی مانند کنتراست، سایه، جزئیات و موارد دیگر را تغییر می دهد.

این باید منجر به “کیفیت تصویر بی نظیر”، موضوع نقاشی شود

اکنون موزه بسته است، همه چیز تاریک است، و مونالیزا یک S24 Ultra را از داخل آستین خود بیرون می آورد تا عکسی بگیرد. ویدئو به پایان می رسد و شیخ روی صحنه است. “من تعجب می کنم که عکسی که مونالیزا گرفته است چگونه بوده است.” سکوت مطلق حضار.

مطالب خواندنی :  گوگل از لوگوی جدید اندروید رونمایی کرد

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

شیخ و رائل این را به عنوان نمونه ای در عملکرد نور کم S24 Ultra در نظر می گیرند. ترفندهای هوش مصنوعی که قبلاً درباره آنها شنیده بودیم در برنامه های شخص ثالث مانند اینستاگرام و اسنپ چت پشتیبانی می شوند.

سامسونگ می‌گوید S24 Ultra بهترین دوربین‌های این شرکت را دارد. با این حال، جدای از تنظیم هوش مصنوعی، دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی آن از همان سنسور سال گذشته استفاده می کند.

سامسونگ برای بهینه سازی فرآیندهای آپلود و ویرایش در برنامه با اینستاگرام کار کرد. گلکسی اس ۲۴ اولین دستگاهی خواهد بود که می‌تواند عکس‌های دارای HDR را در اینستاگرام پست کند.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

شیخ در طول ده سال در سامسونگ روی چندین ویژگی چند فریمی برای دوربین‌ها کار کرده است، و او یک موتور ویژوال حرفه‌ای را توصیف می‌کند که می‌تواند به اصلاحات و صاف کردن چیزها در نور کم نیز کمک کند. همچنین ویرایش‌های پیشنهادی را در برنامه گالری خواهید دید.

او نمونه ای از تصویر فردی را نشان می دهد که هدفون به سر دارد و در نور کم به یک مانع پلاستیکی تکیه داده است. این برنامه ویرایش هایی را پیشنهاد می کند که بازتاب ها و تابش خیره کننده را حذف می کند.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

در مثال دیگری از فردی که در زمین بسکتبال اقدام به دانک می کند، ویرایشگر می تواند پس زمینه را برای کمک به ترکیب مجدد یک ضربه پر کند. و مانند شما در ویرایشگر جادویی Google، می‌توانید سوژه را در هر نقطه از صحنه جابه‌جا کنید و نرم‌افزار سامسونگ می‌تواند با تولید محتوا، پس‌زمینه را لمس کند تا آنچه را که پشت سر گذاشته‌اید اصلاح کند.

این پیشنهادات ویرایش ممکن است برخی از ویژگی های جدید هوش مصنوعی مورد علاقه من در S24 باشد. تلفن به دنبال مواردی مانند بازتاب‌ها و سایه‌ها می‌گردد و به‌طور خودکار از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید آن‌ها را از عکس‌های خود حذف کنید یا خیر.

حتی می‌تواند چهره‌ها را تشخیص دهد و بخواهد بوکه یا تاری پرتره را به عکس‌ها اضافه کند.

Rael در مورد یک ویژگی حرکت آهسته صحبت می کند که از هوش مصنوعی برای تولید فریم های بیشتر برای فیلم ها استفاده می کند تا بتوانید کلیپ هایی را که با نرخ فریم لازم برای فیلم های اسلوموشن گرفته نشده اند کاهش دهید. رائل در حال معرفی “مهمان بسیار ویژه” است – ستاره بزرگ  Mr Beast.

بسیار خوب، من امروز آقای هیولا را روی برد Samsung Unpacked Bingo ندیدم.

سامسونگ از ساخت دوربین ویدیویی خود هیجان زده است – ما اکنون شاهد فیلمبرداری آقای Beast با S24 Ultra هستیم و قابلیت های زوم آن را به نمایش می گذاریم.

جیمی واقعاً دارد خط میان وعده‌هایش را اینجا پیش می‌برد.

آقای هیولا و خدمه اش در حال تیراندازی به یک شکلات غول پیکر روی یک زمین شنی هستند، در حالی که با جرثقیل بالا و بالاتر می روند. او تا ۱۰۰ فوت ارتفاع می گیرد و قبل از گرفتن عکس روی میله زوم می کند و از وضوح آن بسیار هیجان زده به نظر می رسد. سپس Mr Beast به سرعت برخی از ویژگی‌ها مانند Quick Share، ویرایشگر هوش مصنوعی و موارد دیگر را نمایش می‌دهد.

نمی توان از خود پرسید که سامسونگ (و احتمالاً گوگل) چقدر باید برای این کار پرداخت کرده باشد.

آنها را Feastables Cherlynn می نامند… کمی به این نام احترام بگذار.

Rael درباره اشتراک‌گذاری سریع صحبت می‌کند، که گوگل اخیراً آن را به عنوان نام ویژگی جدید یکپارچه “اشتراک نزدیک” خود اعلام کرده است. این کاملاً جدید نیست، اولین بار در CES هفته گذشته معرفی شد.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

رایل اکنون دیوید تامپسون  را که متخصص محصولات است معرفی می کند. تامپسون روی صحنه می رود تا در مورد پردازنده های داخل سری S24 صحبت کند.

خوشحالم که سامسونگ و گوگل در نهایت در مورد اشتراک گذاری فایل محلی در یک صفحه قرار می گیرند. مشکل بزرگ این است که AirDrop نیست.

تامپسون می‌گوید: «سریع‌ترین NPU ما در سری Galaxy است. این چیزی است که به فرآیندهای هوش مصنوعی مانند ترجمه و ویرایش اجازه می دهد تا به سرعت اتفاق بیفتند. او گفت: “و در سراسر CPU، NPU و GPU Galaxy S24 Ultra” شما گیم پلی سریعتر و روان تری را تجربه خواهید کرد.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

تامپسون اضافه کرد که Ray Tracing اکنون ۳۰ درصد سریعتر است و در مورد طراحی به روز شده اتلاف حرارت S24 صحبت می کند. دارای “بزرگترین محفظه بخار ما” است و اجازه می دهد تا گرما به طور گسترده در سطح پخش شود و از افزایش ناگهانی دما جلوگیری کند. تامپسون گفت، این به حفظ عملکرد کمک می کند، که “بهینه سازی بیشتری توسط Galaxy AI انجام شده است تا بتوانید برای مدت طولانی تری بازی کنید.”

بنابراین در این مرحله، ذکر این نکته مهم است که تمام گوشی‌های S24 فروخته شده در آمریکای شمالی دارای اسنپدراگون ۸ نسل ۳ خواهند بود. همین امر در مورد همه S24 Ultras در سراسر جهان صدق می‌کند.

اما بسته به مدلی که انتخاب می‌کنید و جایی که در آن زندگی می‌کنید، به نظر می‌رسد این احتمال وجود دارد که شما همچنان با یک نسخه مبتنی بر اگزینوس دست پیدا کنید.

بازی در فضای باز به لطف اوج روشنایی ۲۶۰۰ نیت سری S24 “حتی بهتر” است. همچنین نمایشگرها با نور و رنگ محیط سازگار هستند. تامپسون پوکیمن را روی صحنه معرفی می کند تا در مورد بازی صحبت کند.

به نظر می رسد. تعجب می کنم که آیا پوکیمن قصد دارد به خط کوکی های گران قیمت خود اشاره کند.

پوکیمن در مورد این صحبت می کند که چگونه به عنوان یک گیمر پی سی سال ها، هرگز چنین گیم پلی واقع گرایانه ای ندیده است. او گفت: «واقعاً خیلی باحال است… و پس از یک پخش سریع، که نمی‌توانم کاملاً بگویم که آیا واقعاً چیز معنی‌داری گفته شده است یا نه، زیرا از نحوه تلفظ نام تامپسون بسیار حواس‌ام پرت شده بود، پوکیمن تمام شد. مثل تامپسون که از او تشکر می کند و این بار نام او را به درستی تلفظ می کند. او بلکارد را برمی گرداند که در مورد دوام S24 صحبت می کند.

سامسونگ برای اولین بار از تیتانیوم در گوشی های سری S خود استفاده می کند. این با دوام ترین ساخت این شرکت است، با قاب کمی نازک تر. بلکارد جان باین از کورنینگ را معرفی می کند که در مورد همکاری آن با سامسونگ برای مواد بادوام تر توسعه یافته برای S24 Ultra به نام Gorilla Armor صحبت می کند.

اضافه شدن یک قاب تیتانیومی خوب است، اما از آنجایی که S23 Ultra به جای فولاد ضد زنگ مانند آیفون های قدیمی، دارای شاسی آلومینیومی بود، کاهش وزن قابل توجهی در S24 Ultra وجود ندارد.

باین گفت، گوریلا آرمور “سخت‌ترین شیشه گوریلا گلس ما تاکنون است”، “چهار برابر مقاوم‌تر در برابر خراش” است و “بازتاب صفحه نمایش را تا ۷۵ درصد کاهش می‌دهد.” باین، ضمن اشاره به نحوه عملکرد این ماده در برابر رقبا در آزمایش‌های آزمایشگاهی، گفت.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

باین قبل از اینکه ما را به بلکارد بازگرداند، آن را نامید: «سخت‌ترین و مقاوم‌ترین و مقاوم‌ترین شیشه ما از نظر اپتیکی پیشرفته‌ترین شیشه تاکنون». بلکارد شروع می کند: «Galaxy S24 Ultra نمادین است.

Blackard اکنون در مورد “چشم انداز آینده پایدار” سامسونگ صحبت می کند و… بله، ما در حال تماشای ویدیوی دیگری هستیم. این بار با مجموعه ای از انیمیشن های افراد مختلف شروع می شود که در مورد اهمیت سیاره و محیط زیست ما صحبت می کنند.

همچنین، S24 Ultra دارای روکش های تیتانیوم خاصی است که مشابه هستند اما کاملاً مشابه آنچه در S24/S24+ استاندارد موجود است، نیستند.

مطالب خواندنی :  چین شبکه 6G را تا سال ۲۰۳۰ تجاری سازی می کند

افراد مختلف در مورد اینکه چگونه تغییراتی را برای بهبود ردپای کربن محصولات مختلف سامسونگ ایجاد کرده‌اند صحبت می‌کنند و در عین حال تاکید می‌کنند که پایداری چقدر مهم است. نه کاملاً اکتاویا اسپنسر در نقش مادر طبیعت در ویدیوی اپل در مورد پایداری، اما از نظر روحی متفاوت نیست.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

اکنون سامسونگ تمام اجزای سری S24 و میزان بازیافت/بازیافت آنها را به ما می‌دهد. برای مثال کبالت و عناصر خاکی کمیاب در سری S24 100 درصد بازیافت می شوند.

طعنه صحبت در مورد پایداری هنگام عرضه تلفن جدیدی که می خواهید مردم بخرند در تیم ما گم نمی شود

من متوجه می شوم که کارهای رنگ آمیزی در S24/S24+ معمولی از رنگ های تیره تر در Ultra پر جنب و جوش تر است. مخصوصا اون بنفش

سامسونگ هدف خود را برای رسیدن به اهداف پایداری خود تا سال ۲۰۲۵ تعیین کرده است و متعهد شده است که حداقل یک ماده بازیافتی را در همه محصولات خود بگنجاند. قبلاً در سال ۲۰۲۲ به این هدف رسیده است، بنابراین در حال ارزیابی مجدد اهداف فعلی خود است. به نوعی احساس می کنید که برای … یک دستاورد بزرگ نیست؟ شاید من خیلی بدبین هستم.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

من نمی توانم باور کنم که ما یک ساعت به این سخنرانی اصلی رسیده ایم و احتمالا هنوز “یک چیز دیگر” برای دیدن داریم… به هر حال، بلکارد بازگشته است تا سری S24 را خلاصه کند، یعنی باید به پایان نزدیک شویم!

پیش‌سفارش‌های سری S24 از امروز آغاز می‌شود و در ۳۱ ژانویه در دسترس خواهد بود. S24 از ۷۹۹ دلار شروع می شود، در حالی که S24+ و S24 Ultra به ترتیب از ۹۹۹ دلار و ۱۲۹۹ دلار شروع می شوند. ویژگی‌های هوش مصنوعی که امروز راه‌اندازی شدند نیز تا نیمه اول سال جاری برای محصولات گلکسی منتخب عرضه خواهند شد، به این معنی که ممکن است نیازی به دریافت این تلفن‌های جدید برای به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری نداشته باشید.

قیمت S24 و S24+ در طول سال بدون تغییر است، در حالی که S24 Ultra با افزایش ۱۰۰ دلاری به ۱۳۰۰ دلار رسیده است. مطمئن نیستم که چه مقدار از این هزینه اضافه شده به دلیل تیتانیوم است

اکنون، ما در حال تماشای ویدیویی در مورد محصولی هستیم که باید به ما کمک کند تا “روال های هوشمندتر و سالم تر” ایجاد کنیم و با غرایز پست خود مبارزه کنیم… این احتمالاً “یک چیز دیگر” است. با شخصی باز می شود که ساعت گلکسی سامسونگ به تن دارد، در حالی که شخص دیگری که در این ویدئو به عنوان “غرایز ماقبل تاریخ” توصیف می شود، در حال تعقیب آنها است. دونده داشبورد Samsung Health خود را بالا می‌کشد تا نشان دهد چگونه سلامت خود را ردیابی می‌کند.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

اکنون در مورد مراحل خواب خود و اینکه چگونه این اطلاعات به سلامت کلی او کمک می کند صحبت می کند. این به نظر یک ویترین از Samsung Health است… اما همچنین یک تیزر برای چیزی که در راه است…

Cherlynn، من احساس می کنم که این تیزر مستقیماً شما را هدف قرار داده است. استفاده از دستگاه های هوشمند برای تعیین مدت زمان خواندن .

انجام انتخاب های کوچک سالم می تواند به «پیشرفت تغییر دهنده زندگی» منجر شود. این ویدئو روی دو شخصیت خیره شده به یک ماه گرفتگی ختم می شود… که  به شکل حلقه است. دکتر متیو ویگینز، از حلقه سلامت دیجیتال این شرکت، روی صحنه می رود.

ویگینز می‌گوید: «ما دائماً در حال نوآوری در پلتفرم سلامت سامسونگ هستیم. او در مورد مشارکت این شرکت با بازیگران مختلف در حوزه مراقبت‌های بهداشتی صحبت می‌کند. «با Galaxy AI، ما در حال آماده‌سازی برای آغاز یک دوره کاملاً جدید از سلامت دیجیتال هستیم. ” او گفت.

او با خواب شروع می‌کند و درباره نحوه استفاده Samsung Health از اطلاعات جمع‌آوری‌شده از دستگاه‌های Galaxy برای کمک به ارائه اطلاعاتی درباره خواب شما صحبت می‌کند. اواخر امسال، Samsung Health و Galaxy AI هشدارهای ضربان قلب را هنگام خواب انجام می‌دهند تا در مورد آپنه خواب احتمالی و سایر ناهنجاری‌ها هشدار دهند.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

“با استفاده از حسگر BioActive ما، ویژگی آپنه خواب سامسونگ سطح نسبی اکسیژن خون را در هنگام خواب کنترل می کند.” Samsung Health همچنین Medications Tracking را دریافت می‌کند تا به شما در مدیریت دارو و مکمل‌ها کمک کند و در عین حال اطلاعاتی درباره تداخلات احتمالی ارائه دهد. اپل اساساً همین چیزها را دارد

ویگینز گفت: اواخر امسال، «ما یک تجربه سلامت هوشمند کاملاً جدید را معرفی خواهیم کرد، به نام «امتیاز سرزندگی من». این بسیار شبیه پیشنهادات Fitbit و Garmin است، مانند امتیازات آمادگی روزانه و “باتری های بدن”.

Samsung Health و Galaxy AI از داده‌ها استفاده می‌کنند تا به شما نکاتی را در مورد اینکه مثلاً اگر بد می‌خوابید، مدیتیشن کنید، بیشتر استراحت کنید یا کمتر ورزش کنید، استفاده می‌کنند.

من قبلاً می دانم که اگر از خواب بیدار شوم و نمره سرزندگی پایینی ببینم کمی افسرده می شوم. حالا علاوه بر اینکه احساس بدی دارم، ابزارهای من دقیقاً به من یادآوری می کنند که وضعیت من چقدر ضعیف است.

ویگینز گفت: «امروز، ما در حال ارتقای امکانات Samsung Health به سطح بعدی هستیم. او اعلام کرد با حلقه کهکشان آشنا شوید. بله، واقعی است.

ما در حال تماشای ویدیویی از حلقه هستیم که باید بگویم که بسیار شیک تر از اورا به نظر می رسد. در این ویدئو در حال چرخش در فضا است که توسط ذرات احاطه شده است. چیز زیادی برای یادگیری در مورد آن نیست. صفحه نمایش به نمایش گلکسی اس ۲۴ اولترا و گلکسی واچ در حال استفاده توسط افراد مختلف بازگشته است. بلکارد بازگشته و از ما برای اینکه بخشی از Unpacked هستیم تشکر می کند.

سامسونگ وارد می‌شود، حلقه گلکسی را به نمایش می‌گذارد و سپس جریان را مانند همان میم Tuxedo Mask به پایان می‌رساند؟

این تیزر کاملا مختصر برای Galaxy Ring بود، و من احساس نمی‌کنم که چیز زیادی در مورد آن آموخته باشم، فراتر از این که وجود دارد و از Samsung Health استفاده خواهد کرد. این نمایشگاه اکنون به طور رسمی به پایان رسیده است، و اگر قبلاً این کار را نکرده اید، می توانید به Engadget.com مراجعه کنید تا از دست اندرکاران ما برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد Galaxy S24، S24 Plus و S24 Ultra دیدن کنید.

ما هنوز فرصتی نداشته ایم که حلقه گلکسی را شخصا ببینیم، و انتظار نداشته باشید که در آینده نزدیک آن را برای خودمان امتحان کنیم. اما با ما همراه باشید زیرا ما تمام اخباری را که می توانیم در مورد آن دستگاه و سایر دستگاه ها پیدا کنیم را به شما ارائه خواهیم داد.

Samsung Galaxy Unpacked 2024: همه آخرین اخبار و به روز رسانی ها

بعداً همه را می بینم و دوباره از حضورتان متشکرم.

از اینکه امروز با ما همراه بودید بسیار متشکریم و لطفاً نظر خود را در مورد اعلامیه های سامسونگ به ما بگویید! من مطمئن هستم که قبل از اینکه در تاریخ ۳۱ ژانویه به فروش برسند، نظراتی در مورد سری جدید گلکسی اس ۲۴ خواهیم داشت، بنابراین مطمئن شوید که برای به‌روزرسانی‌های آزمایش دنیای واقعی ما، اینجا را بررسی کنید. در همین حال، وبلاگ نویسی زنده برای همه شما بسیار خوب بود، باز هم از اینکه به ما پیوستید سپاسگزاریم!

فروشگاه کوکوهوم
لینک کوتاه : https://www.appest.ir/?p=10235

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.