• امروز : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 27 February - 2024
امروز 4
3

نحوه استفاده از ChatGPT: همه چیزهایی که باید بدانید

  • کد خبر : 7343
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹
نحوه استفاده از ChatGPT: همه چیزهایی که باید بدانید
ChatGPT ، آخرین و محبوب‌ترین تلاش OpenAI مورد توجه بسیاری از ما قرار گرفته است، از جمله برنامه‌های پیشرو گوگل ، مایکروسافت و متا ، زیرا این برنامه به سریع‌ترین «برنامه» در حال رشد در تمام دوران تبدیل شد ، حتی از آن پیشی گرفت. اما چگونه از آن استفاده می کنید و برای چه؟

نحوه استفاده از ChatGPT: همه چیزهایی که باید بدانید

هوش مصنوعی ChatGPT چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟ 

به گزارش متااپست به نقل از بیتوته،این که آیا افراد یاد می گیرند چگونه از ChatGPT برای پرسیدن سوالات در جستجوی پاسخ های خنده دار استفاده کنند ، ببینید چقدر خوب می تواند محتوا ایجاد کند، نوشتار آنها را بهبود بخشد، یا یک اشکال در کد را پیدا و تصحیح کند، یک چیز روشن است ، نبوغ این آخرین ابزار هوش مصنوعی در نوآوری ایده آن نیست، بلکه در دسترسی و طبیعی بودن آن است.

فروشگاه زیبایی سبز

 

چت ربات هوش مصنوعی می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی تعاملات متنی مکالمه‌ای را با کاربران برقرار کند و این تبادلات می‌تواند به همان اندازه طبیعی باشد که گویی با یک فرد واقعی چت می‌کنید.

 

نحوه استفاده از ChatGPT

حتی اگر OpenAI به طور مداوم برای تنظیم دقیق ChatGPT کار می کند، به خاطر داشته باشید که آن و سایر مدل های زبان می توانند اطلاعات نادرست را هنگام پاسخ دادن به سؤالات ارائه دهند، زیرا ابزارهای هوش مصنوعی بی عیب و نقص نیستند و جایگزینی برای تعامل انسانی یا منابع تأیید شده اطلاعات نیست.

 

۱٫ یک حساب OpenAI ایجاد کنید

به chat.OpenAi.com بروید و برای یک حساب کاربری با یک آدرس ایمیل یا یک حساب Google یا Microsoft ثبت نام کنید. برای ورود و دسترسی به ChatGPT باید یک حساب کاربری در وب سایت OpenAI ایجاد کنید.

نحوه استفاده از ChatGPT: همه چیزهایی که باید بدانید

اگر حساب کاربری ایجاد نکرده اید، روی Sign Up کلیک کنید. در غیر این صورت، با اعتبار OpenAI خود وارد شوید.

 

اگر به‌دنبال استفاده از حساب گوگل یا مایکروسافت خود نیستید، می‌توانید با ایمیل و شماره تلفن، در این وب‌سایت حساب بسازید. پس از واردکردن ایمیل، OpenAI یک ایمیل برای شما ارسال می‌کند که باید از طریق لینک درون آن، حساب‌تان را تأیید کنید. در ادامه نوبت به واردکردن شماره تلفن می‌رسد.

مطالب خواندنی :  آن چه می‌توانید از ابزار‌های آفیس هوش مصنوعی تازه راه اندازی شده آنان انتظار داشته باشید

 

یک کد به شماره تلفن شما ارسال می‌شود البته به علت عدم پشتیبانی OpenAI از ایران، نمی‌توانید از شماره‌های ایران استفاده کنید. به همین دلیل باید به سراغ شماره مجازی بروید. پس از واردکردن شماره تلفن، یک کد برای شما ارسال می‌شود و با استفاده از این کد، فرایند ثبت‌نام را تکمیل می‌کنید و به صفحه چت با ChatGPT می‌روید.

 

۲٫ شرایط ChatGPT را بپذیرید

پس از ورود به حساب OpenAI خود در سمت ChatGPT وب سایت، وقت آن است که شرایط و موارد افشای ChatGPT را بخوانید و روی Next کلیک کنید. وقتی به آخرین مورد رسیدید روی Done کلیک کنید.

نحوه استفاده از ChatGPT: همه چیزهایی که باید بدانید

شرایط ChatGPT

 

شرایط در سه مرحله ظاهر می شوند، در دو مرحله اول روی Next و در مرحله آخر روی Done کلیک کنید.

 

۳٫ شروع به نوشتن کنید

اکنون که می‌دانید چگونه وارد ChatGPT شوید و به آن دسترسی داشته باشید، زمان آن رسیده است که با آن شروع کنید و هر گونه سوال مهمی که ممکن است داشته باشید از ChatGPT بپرسید و ببینید چه نوع پاسخ‌هایی می‌توانید دریافت کنید.

 

در این مرحله، می‌توانید هر یک از درخواست‌های ChatGPT خود را در نوار متنی در پایین صفحه تایپ کنید و برای ارسال سؤالات خود اینتر را فشار دهید. سپس چت ربات هوش مصنوعی متنی را در تلاش برای ارائه پاسخ های مفید به درخواست های شما تولید می کند.

نحوه استفاده از ChatGPT: همه چیزهایی که باید بدانید

صفحه ورودی ChatGPT

 

کارهای بیشتر ChatGPT

ChatGPT می‌تواند پاسخ‌هایی به درخواست‌ها (ویژگی که در نهایت می‌تواند  موتورهای جستجو را به چالش بکشد ) تولید کند تا به ابزاری مهم برای تولید محتوا تبدیل شود، همچنین کد بنویسد و اصلاح کند ، محاسبات انجام دهد، اطلاعات را ترجمه کند و موارد دیگر.

مطالب خواندنی :  هوش مصنوعی شغل شما را نمی‌دزدد!

 

آیا می توانم از ChatGPT در تلفن همراه استفاده کنم؟

اگرچه برنامه تلفن همراه ChatGPT وجود ندارد، می توانید از ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی از مرورگر تلفن همراه خود در تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

 

مراحل استفاده از OpenAI’s ChatGPT از تلفن شما مانند بالا است. به سادگی به chat.openai.com بروید، وارد شوید، شرایط را بپذیرید و شروع به تایپ کنید. دستیار هوش مصنوعی درست مانند زمانی که از رایانه خود به آن دسترسی دارید کار می کند.

نحوه استفاده از ChatGPT: همه چیزهایی که باید بدانید

استفاده از ChatGPT در موبایل

 

ChatGPT چگونه کار می کند؟

ChatGPT از یادگیری تقویتی با بازخورد انسانی (RLHF) برای پردازش هوشمندانه محیط خود با استفاده از تظاهرات انسانی و انطباق با موقعیت های مختلف با رفتارهای مورد نظر آموخته شده استفاده می کند.

 

ChatGPT قبل از این پیش‌نمایش تحقیق، روی مقدار قابل‌توجهی از داده‌ها آموزش دیده است، و به یادگیری از طریق دانش انسانی که کاربران ارائه می‌دهند، ادامه می‌دهد و آن را قادر می‌سازد تا پاسخ‌های آموزشی را در مورد موضوعات مختلف ارائه دهد.

 

آیا ChatGPT پاسخ های اشتباه می دهد؟

ChatGPT، مانند همه مدل های زبان، بدون محدودیت نیست و می تواند پاسخ های بی معنی و اطلاعات نادرست بدهد، بنابراین مهم است که اطلاعاتی را که به شما می دهد دوباره بررسی کنید. همیشه از داده های متنی ارائه شده یاد می گیرد، که می تواند آن را مستعد اطلاعات نادرست کند. OpenAI به کاربران توصیه می کند برای بهبود بهتر مدل، بازخورد خود را در مورد آنچه ChatGPT به آنها می گوید با استفاده از دکمه های بالا و پایین ارائه دهند.

مطالب خواندنی :  هوش مصنوعی مولد گوگل اکنون می‌تواند تصاویر را با یک پیام متنی تولید کند

 

حذف حساب در ChatGPT

درخواست‌هایی که هنگام استفاده از ChatGPT وارد می‌کنید نیز به‌طور دائم در حساب شما ذخیره می‌شوند و نمی‌توانید درخواست‌های خاصی را حذف کنید مگر اینکه کل حساب خود را حذف کنید. اگر می خواهید حساب خود را حذف کنید، این مراحل را دنبال کنید:

۱٫ وارد حساب OpenAI خود شوید.

۲٫ به Help بروید.

۳٫ در پایین پنجره بازشو، پیام‌ها را انتخاب کنید.

۴٫ بر روی Send a message کلیک کنید.

۵٫ از میان گزینه های موجود ، حذف حساب را انتخاب کنید.

۶٫ برای حذف اکانت و داده های خود، دستورات را دنبال کنید.

 

چرا ChatGPT می گوید دسترسی من رد شده است؟

دسترسی به ChatGPT را می توان به دلایل مختلفی رد کرد، برای مثال ، در هنگام استفاده از VPN رد می شود. اگر هنگام تلاش برای استفاده از ChatGPT پیامی دریافت می کنید که می گوید دسترسی شما رد شده است، ممکن است یکی از این مشکلات باشد:

– نقض شرایط سرویس API.

– کاربر در تلاش برای دسترسی به نسخه غیرقابل دسترس GPT است.

– ممکن است کلید API نامعتبر باشد.

– کاربر از محدودیت های استفاده فراتر رفته است.

– نقض شرایط خدمات OpenAI API.

 

فروشگاه کوکوهوم
لینک کوتاه : https://www.appest.ir/?p=7343

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.