• امروز : جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 1 March - 2024
امروز 0
1

عینک ASUS AirVision M1 صفحه های مجازی بزرگ را در بسته ای مناسب برای سفر به شما ارائه می دهد

  • کد خبر : 10127
  • ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷
عینک ASUS AirVision M1 صفحه های مجازی بزرگ را در بسته ای مناسب برای سفر به شما ارائه می دهد
نمایشگرهای MicroLED آنها نیز به طرز شگفت انگیزی شفاف هستند.

عینک ASUS AirVision M1 صفحه های مجازی بزرگ را در بسته ای مناسب برای سفر به شما ارائه می دهد

به گزارش اپست به نقل از انجگت،در نمایشگاه CES 2024، به نظر می رسد ایسوس با معرفی عینک AirVision M1 خود، مردم را غافلگیر کرده است و برخی آن را جایگزینی برای هدست ویژن پرو اپل می دانند. اما من متوجه شدم که عینک ایسوس بیشتر یک جایگزین جدید برای مانیتورهای قابل حمل است تا چیزی که برای محاسبات فضایی در نظر گرفته شده است.

فروشگاه زیبایی سبز

تفاوت بزرگ بین عینک AirVision M1 و چیزی مانند Vision Pro یا حتی Xreal’s Air 2 Ultras این است که واقعاً هیچ چیزی را در راه AR تعاملی پشتیبانی نمی کند. مطمئناً، این عینک می‌تواند دسکتاپ یا چندین پنجره شما را به فضا پرتاب کند، اما باید به یک دستگاه نزدیک متصل شود و حرکات دست یا سایر اشیاء مجازی را تشخیص ندهد.

عینک ASUS AirVision M1 صفحه های مجازی بزرگ را در بسته ای مناسب برای سفر به شما ارائه می دهد

در عوض، متوجه شدم که هدف اصلی آن این است که فضای بیشتری برای صفحه نمایش به شما بدهد، اما بدون نیاز به حمل مانیتورهای قابل حمل بزرگ و حجیم. AirVisions با داشتن نمایشگرهای microLED داخلی با وضوح فول اچ‌دی، می‌تواند تا شش یا هفت پنجره مجازی یا دسکتاپ را نمایش دهد. شما همچنین می توانید betwe را انتخاب کنید

تعداد انگشت شماری از نسبت‌های تصویر (۱۶:۹، ۲۱:۹، ۳۲:۹ و بیشتر)، با عینک‌های سه درجه آزادی که به شما امکان می‌دهد آن صفحه‌ها را در فضای مجازی سنجاق کنید یا در حین حرکت سر خود را دنبال کنید.

در عوض، متوجه شدم که هدف اصلی آن این است که فضای بیشتری برای صفحه نمایش به شما بدهد، اما بدون نیاز به حمل مانیتورهای قابل حمل بزرگ و حجیم. AirVisions با داشتن نمایشگرهای microLED داخلی با وضوح فول اچ‌دی، می‌تواند تا شش یا هفت پنجره مجازی یا دسکتاپ را نمایش دهد. همچنین می‌توانید بین تعداد انگشت شماری نسبت تصویر (۱۶:۹، ۲۱:۹، ۳۲:۹ و بیشتر) یکی را انتخاب کنید، با این عینک سه درجه آزادی که به شما امکان می‌دهد آن صفحه‌ها را در فضای مجازی سنجاق کنید یا هنگام حرکت سر خود را دنبال کنید. دور و بر.

مطالب خواندنی :  متاورس چیست؟

در عوض، متوجه شدم که هدف اصلی آن این است که فضای بیشتری برای صفحه نمایش به شما بدهد، اما بدون نیاز به حمل مانیتورهای قابل حمل بزرگ و حجیم. AirVisions با داشتن نمایشگرهای microLED داخلی با وضوح فول اچ‌دی، می‌تواند تا شش یا هفت پنجره مجازی یا دسکتاپ را نمایش دهد. همچنین می‌توانید بین تعداد انگشت شماری نسبت تصویر (۱۶:۹، ۲۱:۹، ۳۲:۹ و بیشتر) یکی را انتخاب کنید، با این عینک سه درجه آزادی که به شما امکان می‌دهد آن صفحه‌ها را در فضای مجازی سنجاق کنید یا هنگام حرکت سر خود را دنبال کنید.

دور و بر. در عوض، متوجه شدم که هدف اصلی آن این است که فضای بیشتری برای صفحه نمایش به شما بدهد، اما بدون نیاز به حمل مانیتورهای قابل حمل بزرگ و حجیم. AirVisions با داشتن نمایشگرهای microLED داخلی با وضوح فول اچ‌دی، می‌تواند تا شش یا هفت پنجره مجازی یا دسکتاپ را نمایش دهد. همچنین می‌توانید بین تعداد انگشت شماری نسبت تصویر (۱۶:۹، ۲۱:۹، ۳۲:۹ و بیشتر) یکی را انتخاب کنید، با این عینک سه درجه آزادی که به شما امکان می‌دهد آن صفحه‌ها را در فضای مجازی سنجاق کنید یا هنگام حرکت سر خود را دنبال کنید. دور و بر.

عینک ASUS AirVision M1 صفحه های مجازی بزرگ را در بسته ای مناسب برای سفر به شما ارائه می دهد

عینک ASUS AirVision M1

عکس های عملی از عینک AirVision M1 ایسوس از CES 2024.

در اولین دموی خود، از AirVision M1s در حالی که به یک لپ‌تاپ متصل بودم، استفاده کردم، که در آن تقریباً شبیه به داشتن یک دسکتاپ شناور بود که به نظر می‌رسید شش فوت در جلوی من معلق است. در ابتدا، نمایشگرهای مجازی کمی تار بودند، اما پس از یک دوره تنظیم کوتاه و مدتی شماره گیری در IPD (فاصله بین مردمکی)، من از وضوح همه چیز شگفت زده شدم. در مقایسه با چیزی مانند Sightful Spacetop که به عنوان اولین لپ‌تاپ AR جهان نام‌گذاری می‌شود، نه تنها میدان دید عمودی بسیار بزرگ‌تری داشت (تا ۵۷ درجه)، بلکه به تجهیزات ویژه دیگری نیز نیاز نداشت. عینک در اصل پلاگین و بازی است. در حالی که من به آنها نیاز نداشتم، مهم است که توجه داشته باشید که عینک دارای یک جفت پد بینی است تا اطمینان حاصل شود که می توانید تناسب خوبی داشته باشید، به علاوه یک درج نسخه برای افراد عینک دار.

مطالب خواندنی :  بررسی Asus ROG Strix Scar 18 (2024): قدرت لپ تاپ خالص و لجام گسیخته

پس از راه اندازی، ایجاد فضاهای کاری مجازی اضافی بسیار آسان بود. تنها کاری که باید انجام می‌دادم این بود که یک منوی فرمان کوچک را بالا بکشم، یک علامت بعلاوه را فشار دهم که می‌خواستم یک پنجره جدید ظاهر شود و تمام. همچنین می توانید آزادانه اندازه کلی نمایشگر مجازی را با بزرگنمایی یا کوچکنمایی تنظیم کنید. و یکی از بهترین چیزها در مورد AirVisions این است که استفاده از تاچ پد لپ تاپ یا تایپ کردن اصلاً دشوار نبود. از آنجا که می توانید از طریق نمایشگرهای مجازی ببینید، من به سادگی به پایین نگاه کردم و چشمانم را به جایی که باید بروند متمرکز کردم. گفته می‌شود، اگر حواس‌تان به چیزی در پس‌زمینه پرت شود، عینک‌های ایسوس دارای پرده‌های مغناطیسی هستند که روی جلو بسته می‌شوند و پس‌زمینه مشکی تمیزی را ارائه می‌کنند.

با این حال مورد مورد علاقه من زمانی بود که یک جفت AirVision متفاوت را امتحان کردم که به یک ROG Ally متصل بودند، جایی که عینک ها یک صفحه مجازی عظیم برای بازی در اختیار من قرار دادند. به این ترتیب، بسیار شبیه به استفاده از هدستی مانند Meta Quest 3 است، اما برای بازی های غیر VR. این نوع دستگاهی است که من دوست دارم در هواپیما داشته باشم، جایی که فضا در آن ممتاز است، به خصوص برای چیزی مانند یک مانیتور قابل حمل. با این اوصاف، مطمئن نیستم که بتوانم خجالت ناشی از یک شیشه‌چاله مدرن بودن را تحمل کنم، حداقل تا زمانی که دستگاه‌هایی مانند این کمی محبوب‌تر شوند.

اما شاید بزرگترین تفاوت بین AirVision M1s و Apple’s Vision Pro قیمت باشد. در حالی که ایسوس هنوز آمار رسمی ارائه نکرده است، سخنگوی این شرکت به من گفت که ایسوس حدود ۷۰۰ دلار را هدف قرار داده است، در مقابل ۳۰۰۰ دلار برای هدست اپل. و وقتی آن را با قیمت یک مانیتور قابل حمل مقایسه می کنید که اغلب بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ دلار است و فضای صفحه نمایش بسیار کمتری را ارائه می دهد، ناگهان این قیمت خیلی مضحک به نظر نمی رسد.

مطالب خواندنی :  ایسوس اولین NUC داخلی خود را در CES 2024 با تراشه های Core Ultra 9 و گرافیک RTX 4070 معرفی کرد

بنابراین، اگر به دنبال جایگزینی برای مانیتور مسافرتی هستید، زمانی که عینک AirVision M1 ایسوس در سه ماهه سوم ۲۰۲۴ در دسترس قرار گرفت، مراقب آن باشید.

فروشگاه کوکوهوم
لینک کوتاه : https://www.appest.ir/?p=10127

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.