اَپست

گوگل قابلیت Guacamole را به اندروید اضافه می‌کند

گوگل قابلیت Guacamole را به اندروید اضافه می‌کند

احتمالاً شرکت گوگل قصد نداشت تا قبل از مراسم I/O، که در تاریخ ۲۸ اردیبهشت (۱۸ می) برگزار خواهد شد، از این ویژگی رونمایی کند اما به‌نظر می‌رسد که اخبار مربوط به آن زودتر از موعد به بیرون درز پیدا کرده است. این ویژگی آزمایشی جدید که Guacamole نام دارد به کاربران گوشی‌های اندرویدی اجازه می‌دهد تا هشدارها و تماس‌های ورودی را بدون نیاز به گفتن “Hey Google” و تنها با گفتن “Stop”، قطع کنند.

به گزارش اَپست به نقل از تکفارس،به گزارش وب‌سایت‌های ۹to5Google و Android Police، این ویژگی جدید که اخیراً به اپلیکیشن گوگل بر روی سیستم‌عامل اندروید ۱۱ اضافه شده است، به کاربران اجازه می‌دهد تا هشدارها، تایمرها و تماس‌های ورودی را با گفتن “Stop”، “Snooze” و یا “Answer/Decline The Call” مدیریت کنند. به‌نظر می‌رسد که این ویژگی تنها با اتصال به ‌وب‌سایت‌های داخلی گوگل فعال شده و در حال حاضر، تمام کاربران به آن دسترسی ندارند.

شرکت گوگل در طی مراسم I/0 2019 از این ویژگی برای اسپیکر هوشمند گوگل هوم و صفحه نمایش هوشمند نست هاب رونمایی کرده بود و به احتمال زیاد، در گوشی‌های اندرویدی نیز از قابلیت‌های مشابهی بهره خواهد برد. گوگل در پاسخ به پرسش‌های وب‌سایت The Verge اعلام کرد:

ما به‌طور مداوم آزمایش‌های جدیدی را انجام می‌دهیم تا بتوانیم تجربه‌ی کلی کار با گوگل اسیستنت را بهبود بخشیم. در حال حاضر نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذاریم.

منبع: The Verge

دیدگاه‌ها (0)

*
*