اَپست

واتس اپ قابلیت جدید View Once را برای کاربران آی‌او‌اس ارائه کرد

واتس اپ قابلیت جدید View Once را برای کاربران آی‌او‌اس ارائه کرد

واتس اپ به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه بتا اپلیکیشن خود برای آی‌اواس عرضه کرده است. این به‌روزرسانی شامل چندین قابلیت جدید می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها قابلیت جدید View Once است که برای ورژن ۲٫۲۱٫۱۴۰٫۹ نسخه بتا واتس اپ برای آی‌اواس ارائه شده است.

به گزارش اپست به نقل از تکفارس،قابلیت View Once شبیه به قابلیت مهم اسنپ چت است که به کاربران اجازه می‌دهد تا تصاویر و ویدیوهایشان را پس از ارسال آن‌ها و دیده‌شدن‌شان توسط مخاطبان‌شان، پاک می‌کند.

در قابلیت جدید واتس اپ، به‌محض دیده شدن این تصاویر و ویدیوها، نوتیفیکیشنی به شما ارسال خواهد شد که شما را از دیده شدن این فایل‌ها توسط مخاطبان‌تان مطلع خواهد کرد.

واتس اپ همچنین طراحی نوتیفیکیشن جدیدی برای نسخه آی‌اواس اپلیکیشن خود ارائه کرده است. این طراحی جدید، به کاربران اجازه می‌دهد تا جزئیات بیشتری در نوتیفیکیشن‌ها مشاهده کنند که شامل استیکرها، گیف‌ها، ویدیوها و تصاویر می‌شود.

شما همچنین زمانی که پنجره نوتیفیکیشن‌ها را باز کردید، قادر به دیدن پیام‌های قدیمی‌تر و جدیدترتان خواهید بود. همانطور که گفته شد، کاربران فقط درصورت دیده شدن پیام‌هایشان، نوتیفیکیشن دریافت خواهند کرد و با باز کردن نوتیفیکیشن یا با استفاده از پیش‌نمایش پیام‌ها، به‌راحتی قادر به مشاهده اینتراکشن‌های خود خواهند بود.

این قابلیت هم‌اکنون برای کاربران نسخه بتا واتس اپ در آی‌اواس قابل‌دسترس است و احتمالاً در یکی دو ماه آینده برای سایر کاربران هم عرضه خواهد شد.

منبع: Ms Power User

دیدگاه‌ها (0)

*
*