اَپست

واتساپ قابلیت حذف ۲۴ ساعته پیام ها را معرفی می کند

واتساپ قابلیت حذف ۲۴ ساعته پیام ها را معرفی می کند

برنامهٔ پیام‌رسان واتس‌اپ قصد دارد قابلیت جدیدی را، در تقلید از برنامهٔ اسنپ‌چت، معرفی نماید. این شرکت در حال آزمایش ارسال پیام‌های ۲۴ ساعته با قابلیت حذف خودکار است. واتس‌اپ قصد دارد ابتدا این قابلیت را روی نسخهٔ بتای برنامهٔ خود آزمایش کرده و سپس در نسخهٔ اصلی معرفی کند.

 

به گزارش اَپست به نقل از تکفارس،هنگامی‌که قابلیت Disappearing Messages برای پیام‌های شما در این برنامه فعال باشد، ۲۴ ساعت پس از ارسالشان واتس‌اپ آن‌ها را برایتان حذف می‌کند.

واتس‌اپ پیش از این قابلیت حذف یک‌هفته‌ای پیام‌ها را در برنامهٔ خود معرفی کرده بود؛ این ویژگی جدید نیز با رویکردی مشابه پیش خواهد رفت.

قابلیت حذف خودکار پیام‌ها هنوز در مراحل مقدماتی و آزمایشی قرار دارد؛ از این رو، تمام کاربران به آن دسترسی نخواهند داشت. در آینده‌ای نزدیک و احتمالاً پس از یک بروزرسانی نرم‌افزاری، تمام کاربران این پیام‌رسان قادر خواهند بود از ویژگی حذف ۲۴ ساعته استفاده نمایند. معرفی یک ویژگی جدید این‌چنینی می‌تواند فرصت خوبی برای پیشرفت این پیام‌رسان باشد؛ مخصوصاً حالا که فیسبوک، واتساپ و اینستاگرام همگی به‌خاطر تغییر قوانین امنیتی برنامه‌هایشان زیر فشار هستند.

دیدگاه‌ها (0)

*
*