اَپست

واتساپ ظرفیت چت های گروهی را تا ۳۲ نفر افزایش داد

واتساپ ظرفیت چت های گروهی را تا ۳۲ نفر افزایش داد

واتساپ ظرفیت چت های گروهی را تا ۳۲ نفر افزایش داد

به گزارش اَپست به نقل از تکفارس،واتساپ در ماه‌های اخیر قابلیت‌های بسیار خوبی را به پلتفرم خود اضافه کرده است و حالا یک آپدیت جدید برای آن عرضه کرده است.

این آپدیت که برای نسخه iOS ارائه شده است شامل قابلیت‌هایی مانند امکان تماس گروهی با ۳۲ نفر، بازطراحی رابط کاربری تماس و سایر بهبودها می‌شود.

واتساپ هفته گذشته در آخرین بتای عرضه‌شده برای iOS امکان مخفی‌کردن وضعیت آخرین بازدید از مخاطبان مورد نظر را فراهم کرده بود. تا پیش از این، کاربران می‌توانستند وضعیت آخرین بازدید خود را به‌طور کلی مخفی کنند اما امکان جلوگیری از دسترسی افراد مورد نظر به این اطلاعات وجود نداشت.

واتساپ اخیراً نیز با معرفی قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه همه کاربران را غافلگیر کرد و حالا ظرفیت تعداد افراد حاضر در تماس‌های گروهی را از ۸ نفر به ۳۲ نفر افزایش داده است. ارائه این قابلیت برای گروه‌های واتساپی باعث خواهد شد تا افراد بیشتری در گفتگوها مشارکت کنند. رابط کاربری تماس‌ها نیز برای سازگاری با این قابلیت تغییر پیدا کرده است.

آپدیت جدید دارای شماره ورژن ۲۲.۸.۸۰ بوده و ۱۰۹.۷ مگابایت حجم دارد. انتطار می‌رود کاربران اندرویدی نیز به‌زودی آن را دریافت کنند.

منبع: Gizmochina

دیدگاه‌ها (0)

*
*