اَپست

واتساپ دو قابلیت جدید Message-level reporting و Flash call را معرفی کرد

واتساپ دو قابلیت جدید Message-level reporting و Flash call را معرفی کرد

واتساپ سخت در تلاش است تا قابلیت‌های جدیدی را برای پلتفرم خود ارائه کند. حالا این شرکت دو قابلیت جدید برای افزایش امنیت پیام‌رسانی معرفی کرده است که Message-level reporting و Flash calls نام دارند.

قابلیت Message-level reporting

به گزارش اپست به نقل از تکفارس،با استفاده از این قابلیت کاربران اکنون می‌توانند سایر اکانت‌های واتساپ را با نشان‌دار کردن یک پیام خاص ریپورت کنند. برای این کار، روی پیام مدنظرتان فشار دهید و کمی آن را نگه دارید تا گزینه ریپورت و بلاک ظاهر شود.

این قابلیت باعث خواهد شد تا شما به‌راحتی پیام‌های اسپم، پیام‌هایآزاردهنده یا مجرمانه را گزارش کنید. واتساپ اخیرا گفته بود که فقط در ماه سپتامبر بیش از ۲.۲ میلیون اکانت را مسدود کرده است.

قابلیت Flash call

این قابلیت به کاربران اندروید اجازه می‌دهد تا در هنگام نصب واتساپ روی گوشی‌شان، دستگاه خود را به جای پیامک از طریق یک تماس خودکار وریفای کنند. به عقیده واتساپ، این قابلیت باعث افزایش امنیت کاربران خواهد شد.

واتساپ در هفته‌های اخیر قابلیت‌های متعددی برای بهبود تجربه کاربران در این پلتفرم ارائه کرده است که از آن جمله می‌توان به Vanishing messages و View once messages اشاره کرد.

نظر شما درباره دو قابلیت فوق چیست؟

منبع: Gizmochina

دیدگاه‌ها (0)

*
*