اَپست

نحوه‌ی ارسال پست در اینستاگرام از طریق کامپیوتر

نحوه‌ی ارسال پست در اینستاگرام از طریق کامپیوتر

اگر تا به حال روشی برای پست کردن تصاویر و فیلم‌های خود از طریق رایانه بر روی اینستاگرام پیدا نکرده‌اید، چندان نگران نشوید چرا که این محدودیت سال‌ها است که در این پلتفرم وجود دارد و بسیاری پس از کمی تلاش از انجام این کار نا امید می‌شوند.

به گزارش اَپست به نقل از تکفارس،در اصل اینستاگرام به عنوان یک شبکه‌ی اجتماعی اشتراک لحظه‌ای عکس برای دستگاه‌های دارای دوربین به حساب می‌آید و در نتیجه دستگاه‌هایی مانند رایانه‌های شخصی که فاقد چنین قسمتی هستند، تنها می‌توانند به عنوان مصرف‌کننده و نه تولیدکننده‌ی محتوای این پلتفرم عمل کنند.

با این حال راه دیگری نیز وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا حداقل به قابلیت ارسال عکس از طریق رایانه بر روی اینستاگرام دسترسی داشته باشید. با وجود این که این روش محدودیت‌های خاص خودش را دارد و ممکن است به بسیاری از قابلیت‌های خود اپلیکیشن اینستاگرام دسترسی نداشته باشید، با این وجود دست‌کم توانایی پست کردن عکس‌های موردعلاقه‌ی خود از طریق نسخه‌ی وب این اپلیکیشن بر روی رایانه پست کنید.

نحوه‌ی پست کردن عکس در اینستاگرام از طریق پی سی و مک

  • برای شروع، ابتدا مرورگر خود را باز کنید و به آدرس instagram.com بروید. در این آموزش از مرورگر اج استفاده می‌کنیم که البته می‌توان از اکثر مرورگرهای دیگر نیز استفاده کرد.
  • بر روی صفحه‌ی باز شده کلیک راست کرده و گزینه‌ی Inspect را انتخاب کنید. در مرورگر فایرفاکس این گزینه Inspect Element نام دارد.
  • در صفحه‌ی جدید کدهای صفحه به شما نمایش داده می‌شوند. در نوار بالایی صفحه گزینه‌ی دوم که آیکون یک موبایل و یک تبلت را دارد را انتخاب کنید.
  • با این کار وارد حالت موبایل مرورگر می‌شوید و می‌توانید صفحات را در حالت موبایل بررسی کنید.
  • حال یک‌بار صفحه را ریفرش کرده تا اینستاگرام مرورگر شما را به طور کامل به عنوان مرورگر موبایل شناسایی کند و قابلیت آپلود عکس (گزینه‌ی دارای علامت بعلاوه) به صفحه افزوده شود.
  • بر روی این گزینه کلیک کنید.
  • در صفحه‌ی باز شد عکس موردنظر خود را انتخاب کرده و در مرورگر خود تنظیمات مختلف از جمله فیلتر و توضیحات را به عکستان اضافه کرده و سپس آن را پست کنید.

منبع: Techradar

دیدگاه‌ها (0)

*
*