اَپست

برندگان جایزه اپ استور ۲۰۲۱ مشخص شد

برندگان جایزه اپ استور ۲۰۲۱ مشخص شد

ما در حال نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۱ هستیم و حالا اپل برندگان جایزه اپ استور را برای بهترین اپلیکیشن‌های آیفون، آیپد، مک، اپل واچ و اپل تی‌وی اعلام کرده است.

به گزارش اپست به نقل از تکفارس،این برندگان، در دو دسته‌بندی مجزا قرار گرفته‌اند: بهترین اپلیکیشن‌های سال و بهترین بازی‌های سال. اپل همچنین امسال یک دسته‌بندی جدیدی به نام «ترند سال» اضافه کرده است که شامل بهترین اپلیکیشن‌هایی می‌شود که زندگی مردم را تحت‌تاثیر قرار داده‌اند. برندگان این بخش، اپلیکیشن‌های Among Us ،Bumble و Canva شدند.

جایزه بهترین اپلیکیشن آیفون به Toca Life World تعلق گرفت که یک بازی مهیج برای کودکان است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به‌طور آزادانه کاراکترها و محیط‌های موردعلاقه خودشان را خلق کنند.

https://dl.appest.ir/blog/2021/12/These-are-the-App-Store-Award-winners-for-2021.jpg.webp

اپلیکیشن LumaFusion که یک اپلیکیشن ویرایش ویدیو است به‌عنوان بهترین اپلیکیشن آیپد انتخاب شد. این اپلیکیشن یکی از مطمئن‌ترین ابزارها برای خالقان محتوا در اکوسیستم اپل است. تری مورگان از سازندگان LumaFusion گفته است که تعداد کاربران فعال این اپلیکیشن در جریان پاندمی کرونا دو برابر شده است.

https://dl.appest.ir/blog/2021/12/These-are-the-App-Store-Award-winners-for-20212.jpg.webp

جایزه بهترین اپلیکیشن مک به Craft رسید که یک اپلیکیشن اداری برای ایجاد و ویرایش اسناد و یادداشت‌ها اس و ظاهر بسیار جذاب و زیبایی دارد.

https://dl.appest.ir/blog/2021/12/These-are-the-App-Store-Award-winners-for-2021-3.jpg.webp

اپلیکیشن Carrot Weather نیز به‌عنوان بهترین اپلیکیشن اپل واچ انتخاب شد. این اپلیکیشن اطلاعات بسیار خوبی درباره وضعیت آب‌‌وهوا در اختیار شما قرار می‌دهد.

https://dl.appest.ir/blog/2021/12/These-are-the-App-Store-Award-winners-for-2021-4.jpg.webp

همچنین جایزه بهترین اپلیکیشن اپل تی‌وی به DAZN تعلق گرفت که انتخاب‌های بی‌شماری برای مشاهده آنلاین مسابقات ورزشی از سراسر دنیا در اختیار شما قرار می‌دهد.

https://dl.appest.ir/blog/2021/12/These-are-the-App-Store-Award-winners-for-2021-5.jpg.webp

منبع: GSMArena

دیدگاه‌ها (0)

*
*