اَپست

اینستاگرام در حال آزمایش امکان ارسال پست با استفاده از مرورگر رایانه است

اینستاگرام در حال آزمایش امکان ارسال پست با استفاده از مرورگر رایانه است

اینستاگرام در حال آزمایش توانایی ایجاد پست با استفاده از مرورگر وب در رایانه رومیزی است. این ویژگی توسط مشاور رسانه‌ای اجتماعی این شرکت یعنی مت ناوارا (David Navarra)، که برخی از تصاویر مربوط به صفحه این ویژگی را نشان می‌دهد، عنوان کرده است.

به گزارش اپست به نقل از تکفارس،فیس بوک این ویژگی آزمایشی را در بیانیه‌ای به بلومبرگ تایید کرد. سخنگوی این شرکت یعنی کریستین پای در مورد این موضوع گفت:

ما می‌دانیم که بسیاری از افراد از طریق رایانه خود به اینستاگرام دسترسی پیدا می‌کنند. برای بهبود این تجربه، اکنون در حال آزمایش توانایی ایجاد پست و ویرایش آن در اینستاگرام با استفاده از مرورگر وب دسک تاپ هستیم.

تصاویر صفحه توییتر ناوارا نشان می‌دهد که شما می‌توانید نسبت ابعاد را انتخاب کنید، فیلتر‌های داخلی را اعمال کنید و از پارامتر‌های اساسی ویرایش در مرورگر استفاده کنید. این ویژگی هنوز برای همه ظاهر نشده است، اما در بالای سمت راست صفحه با یک پیام برجسته شده است که می‌گوید: اکنون می‌توانید پست‌ها را مستقیماً از رایانه خود ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید، که نشان می‌دهد اینستاگرام در مورد عرضه گسترده‌تر این ویژگی به همه کاربران اینستاگرام جدی است.

اینستاگرام نشان داده است که به لحاظ فنی در اجرای ویژگی‌های مربوط به نسخه مرورگر وب خود، به ویژه در دسک تاپ، کند عمل می‌کند. به عنوان مثال، پیام‌رسانی مستقیم (دایرکت) فقط در سال گذشته در دسترس قرار گرفت. اما متخصصان شبکه‌های اجتماعی که از اینستاگرام به عنوان بخشی از روند کار روزمره خود استفاده می‌کنند، مجبور شده اند برای ایجاد پست در دسک تاپ به ابزار‌های شخص ثالث متوسل شوند. این نشان می‌دهد برخی موارد استفاده از اینستاگرام لزوماً و فقط به تلفن همراه محدود نمی‌شود.

به نظر می‌رسد که اینستاگرام قصد دارد تا نسخه اپلیکیشن و نسخه وب شبکه اجتماعی خود را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کند. نظر شما چیست؟ آیا اینستاگرام ویژگی‌های دیگر نسخه تلفن همراه را به نسخه مرورگر وب اضافه خواهد کرد؟ آیا امکان ارسال و ویرایش پست از طریق مرورگر وب در کامپیوتر در دسترس تمامی کاربران این شبکه اجتماعی قرار خواهد گرفت؟ دیدگاه‌های خود را در قسمت نظرات با اما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها (0)

*
*