اَپست

اسپاتیفای قابلیت جدیدWrapped 2021 را برای نشان دادن ذائقه موسیقایی شما معرفی کرد

اسپاتیفای قابلیت جدیدWrapped 2021 را برای نشان دادن ذائقه موسیقایی شما معرفی کرد

اسپاتیفای قابلیت جدیدی به نام Wrapped 2021 عرضه کرده است که لیست برترین آهنگ‌ها، هنرمندان و ژانرهای موردعلاقه‌ی شما را در طول یک سال گذشته نشان خواهد داد.

به گزارش اپست به نقل از تکفارس،این قابلیت به شما نشان خواهد که در طول سال ۲۰۲۱ از چه موسیقی‌هایی بیشترین لذت را برده‌اید و عادت‌های موسیقیایی شما و همچنین آمار شنیداری شما را بهتان نشان خواهد داد.

https://dl.appest.ir/blog/2021/12/Spotify-Wrapped-2021-is-here.jpg.webp

لیست Wrapped 2021 شامل موارد زیر می‌شود:

  • برترین آهنگ‌های شما در سال ۲۰۲۱
  • برترین ترک‌های هنرمندان محبوب شما در سال ۲۰۲۱
  • برترین هنرمندان موردعلاقه شما در سال ۲۰۲۱
  • برترین پادکست‌های شما در سال ۲۰۲۱
  • بهترین‌های ۲۰۲۱

اسپاتیفای همچنین قابلیت Wrapped را با قابلیت Blend یکپارچه‌سازی کرده است که به شما کمک خواهد کرد تا ذائقه موسیقایی خود در سال ۲۰۲۱ را با ذائقه سایر دوستان‌تان مقایسه کنید.

البته اسپاتیفای قابلیت‌های دیگری نیز به Wrapped 2021 اضافه کرده است. یکی از این قابلیت‌ها، The Movie است که آهنگ‌های برتر شما را با صحنه‌هایی از یک فیلم کلاسیک جفت می‌کند و آن را به شما نمایش می‌دهد. قابلیت بعدی، Your Audio Aura نام دارد که یک فضای صوتی خاص بر مبنای دو ژانر موسیقیایی محبوب شما ایجاد می‌کند. و قابلیت سوم، Playing Cards نام دارد که یک بازی تعاملی است که می‌توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از قابلیت Wrapped 2021 که در زیر تب Home قرار دارد، حتما مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه اسپاتیفای استفاده می‌کنید.

منبع: PhoneArena

دیدگاه‌ها (0)

*
*